SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor
Baran Kara
Baran Kara

Kupada 3. tur heyecanı sürüyor

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur heyecanı SÜRÜYOR.

Bu haber 26 Eylül 2018 - 6:22 'de eklendi ve 0 kez okundu. kez görüntülendi.

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur heyecanı SÜRÜYOR.

Üçüncü tur maçlarının programı ve alınan sonuçlar şöyle:

25 Eylül Salı:

1461 Trabzon-Tuzlaspor: 7-6 (pen)
Anagold 24Erzincanspor-Gazişehir Gaziantep: 2-1
Erzin Belediyespor-Ümraniyespor: 1-4
Diyarbekirspor-Samsunspor: 1-0
Altındağ Belediyespor-Manisaspor: 3-0
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü: 1-2
Kırklarelispor-UTAŞ Uşakspor: 4-1
Bozüyük Vitraspor-Denizlispor: 0-1
Nazilli Belediyespor-Tokatspor: 5-0
Pendikspor-Altınordu: 2-1
Maltepespor-Menemen Belediyespor: 1-2
Tire 1922-Sivas Belediyespor: 0-1
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: 1-0
Adana Demirspor-Yeni Orduspor: 1-0

26 Eylül Çarşamba:

13.00 Yeni Amasyaspor-Atiker Konyaspor (Amasya 12 Haziran)
14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe (Van Atatürk Şehir)
14.00 Gaziantepspor-Dersim 62 Spor (Gaziantep)
14.00 Kilis Belediyespor-Osmanlıspor (7 Aralık)
14.00 Hatayspor-Esenler Erokspor (Antakya Atatürk)
14.00 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)
14.00 Erbaaspor-Eskişehirspor (Erbaa İlçe)
14.30 Kardemir Karabükspor-Körfezspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Kırşehir Belediyespor-Altay (Kırşehir Ahi)
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.30 Karaman Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Kemal Kaynaş)
14.30 Bartınspor-Sarıyer (Bartın Atatürk)
14.30 Zonguldak Kömürspor-Bayrampaşa (Karaelmas Kemal Köksal)
15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-İnegölspor (Darıca İlçe)
15.00 Bucak Belediye Oğuzhanspor-BUGSAŞ Spor (Bucak İlçe)
15.00 Bandırmaspor-Gaziosmanpaşa (Bandırma 17 Eylül)
15.00 Şile Yıldızspor-Adanaspor (Stat henüz belli değil)
15.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Sakaryaspor (Çavuşbaşı Hanefi Dilmaç)
15.00 İstanbulspor-Bağcılarspor (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)
17.00 Afjet Afyonspor-Siirt İl Özel İdare (Zafer)
19.00 Fethiyespor-Sancaktepe Belediyespor (Fethiye İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor-Kemerspor 2003 (12 Şubat)
19.00 Boluspor-Payasspor (Bolu Atatürk)
19.00 Şanlıurfaspor-Yomraspor (GAP)
19.00 MKE Ankaragücü-Serik Belediyespor (Stat henüz belli değil)
20.30 Çaykur Rizespor-Tarsus İdmanyurdu (Çaykur Didi)

27 Eylül Perşembe:

13.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Antalyaspor (Beyçayırı)
14.30 Gençlerbirliği-Bergama Belediyespor (Stat henüz belli değil)
14.30 Niğde Anadolu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Niğde 5 Şubat)
15.00 Eyüpspor-Pazarspor (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Kastamonuspor 1966-Bitlis Özgülderespor (Kastamonu Gazi)
17.00 Balıkesirspor Baltok-Amed Sportif Faaliyetler (Balıkesir Atatürk)
19.30 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)

Kaynak
Baran Kara
Baran Karabkara@batitrakyahaber.net
Batı Trakya Haber yazarı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig