SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor
Baran Kara
Baran Kara

Avrupa Ligi’nde ikinci hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının ikinci haftasında 4 Ekim Perşembe günü 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

Bu haber 03 Ekim 2018 - 8:03 'de eklendi ve 1 kez okundu. kez görüntülendi.

UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının ikinci haftasında 4 Ekim Perşembe günü 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye’yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu’nda Slovakya’nın Spartak Trnava takımını yarın 19.55’de Ülker Stadı’nda ağırlayacak.

Beşiktaş ise I Grubu’nda İsveç ekibi Malmö’ye yarın TSİ 22.00’de konuk olacak.

Akhisarspor da J Grubu’nda Belçika temsilcisi Standard Liege ile yarın TSİ 22.00’de deplasmanda karşılaşacak.

Ligde ikinci hafta maçlarının programı şöyle:

17.50 Astana (Kazakistan) – Rennes (Fransa)

19.55 Zürih (İsviçre) – Ludogorets (Bulgaristan)

19.55 Bayer Leverkusen (Almanya) – AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

19.55 Salzburg (Avusturya) – Celtic (İskoçya)

19.55 Rosenborg (Norveç) – Leipzig (Almanya)

19.55 Zenit (Rusya) – Slavia Prag (Çekya)

19.55 Bordeaux (Fransa) – Kopenhag (Danimarka)

19.55 Anderlecht (Belçika) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

19.55 Fenerbahçe – Spartak Trnava (Slovakya)

19.55 Karabağ (Azerbaycan) – Arsenal (İngiltere)

19.55 Vorskla Poltava (Ukrayna) – Sporting Lizbon (Portekiz)

19.55 Milan (İtalya) – Olympiakos (Yunanistan)

19.55 Real Betis (İspanya) – Dudelange (Lüksemburg)

22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) – Rapid Wien (Avusturya)

22.00 Spartak Moskova (Rusya) – Villarreal (İspanya)

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) – Lazio (İtalya)

22.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) – Olympique Marsilya (Fransa)

22.00 Sarpsborg (Norveç) – Genk (Belçika)

22.00 Malmö (İsveç) – Beşiktaş

22.00 Standard Liege (Belçika) – Akhisarspor

22.00 Krasnodar (Rusya) – Sevilla (İspanya)

22.00 Jablonec (Çekya) – Dinamo Kiev (Ukrayna)

22.00 Chelsea (İngiltere) – Vidi (Macaristan)

22.00 BATE Borisov (Belarus) – PAOK (Yunanistan) 

Kaynak
Baran Kara
Baran Karabkara@batitrakyahaber.net
Batı Trakya Haber yazarı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig